Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRI HISTORICKOM CENTRE V BANSKEJ ŠTIAVNICI BYTOVÝ PRIESTOR NA PREDAJ

Typ
Predaj
Ulica
Dolná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
Projekt
Počet izieb
1
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
01.12.2022
Cena 126 000,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj bytový priestor v historickej budove, na ktorej prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude ukončená najneskôr v lete 2023. Nehnuteľnosť bude dokončená v štandarde - podlahy, dvere, toaleta a kúpeľňa. Celková rozloha je 36 m2, dispozične sa skladá z kuchyne s chodbou a samostatnej izby. Byt je otočený do dvora, tým pádom je ruch z hlavnej cesty eliminovaný a môžete si dopriať plnohodnotný relax. Pôdorys bytu pošlem na vyžiadanie.

Dolná ulica, na ktorej sa budova nachádza, je vzdialená pár minút peši južne od námestia Banskej Štiavnice. Vďaka svojej výbornej polohe je tento byt vhodný ako investícia s následným prenájmom, a to najmä počas turistickej sezóny. Na fotografiách je zobrazené šípkou, kde sa priestor nachádza. Bližšie informácie rád poskytnem po telefóne.

Kúpna cena 126 000€ je rozdelená na dve časti: prvá sa skladá pri prepise majiteľa na katastri - 100 000€, druhá časť - 26 000€ po zrealizovaní projektu.V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.