Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2-izbový byt v Banskej Štiavnici

Typ
Predaj
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.10.2020
Aktualizované
17.10.2020
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný veľký 2-izbový byt /výmera 66,7 m2/ v osobnom vlastníctve v Banskej Štiavnici, na ul. 1. mája, v bytovom dome na 2. poschodí v strede domu, situovaný na slnečnú JV stranu. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 2 izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou, WC, osobitnou miestnosťou – špajza a veľkej loggie, prístupnej z obývačky. V byte komplet stierky, v spálni drevené parkety, obýv. plávajúca podlaha, vo všetkých miestnostiach nové plastové okná so žalúziami. V kuchyni je kuchynská linka s plynovým šporákom. Byt má bezpečnostné dvere.

K bytu prislúcha murovaná pivnica /6 m2/ v suteréne domu.

Bytový dom novo zateplený, zrekonštruovaný vchod, chodby, schodisko, moderný výťah.

Byt sa nachádza na ul. 1. Mája, v blízkosti /cez cestu/ materská škôlka, neďaleko obchodné centrum, autobusová zastávka.

Kontakt: 0905 551 791