Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 558 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny meštiansky dom v centre Banskej Štiavnice

  • Domy a vily, Predaj, Banská Štiavnica | pic. 0
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.07.2022
Aktualizované
28.07.2022
Cena 375 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny, zrekonštruovaný a kompletne zariadený meštiansky dom nachádzajúci sa priamo v centre historickej Banskej Štiavnice.

Tento krásny juho-východne orientovaný meštiansky dom sa nachádza v tichej a zároveň v najkrajšej uličke Banskej Štiavnice. Prístup autom je možný až k domu s rezidentským parkovaním priamo pred domom. Slnečná záhrada s terasou ponúka nádherné výhľady na mesto a okolitú prírodu Štiavnických vrchov. Dom je vhodný na trvalé bývanie, no vzhľadom na lokalitu výborný aj na investíciu a krátkodobé prenajímanie.

História domu siaha až do 16.storočia. Rekonštrukcia bola prevedená s citlivosťou a snahou o zachovanie pôvodných častí domu. Aby sa zachovala atmosféra histórie bola zrenovovaná aj väčšia časť pôvodného zariadenia doplnená historickým nábytkom ladeným v rovnakom štýle. Príjemný pocit bývania dopĺňajú aj moderné prvky ponúkajúc prepojenie histórie s modernou dobou.  

Celková úžitkovou plocha domu je 140m2. Tri veľké priestranné izby ponúkajú dostatok miesta a úložného priestoru aj pre viacčlennú rodinu. Obývacia miestnosť, cez ktorú sa prechádza do jednej z miestností, sa nachádza v strede domu. Dve, príjemne ladené kúpeľne s keramickou dlažbou sú doplnené podlahovým kúrením. V bielom ľahkom štýle ladená kuchyňa spolu so vstupnou miestnosťou dopĺňajú krásny charakter domu. Podkrovie domu nie je momentálne obytné a slúži ako úložný priestor. Spodnej časti domu je pivnica, ktorá v minulosti bola štôlňou a momentálne je využívaná ako úložný priestor. Súčasťou domu je aj technická miestnosť.

Z pohľadu inžinierskych sietí je dom napojený na elektrinu, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu. Centrálne kúrenie je na plyn, no v každej miestnosti sa nachádzajú kachľové pece, ktoré sú plne k dispozícii.

Banská Štiavnica je jedným z najkrajších miest na Slovensku. Svojím charakterom, krásou a históriou ročne priťahuje tisícky návštevníkov. Okolitá príroda a Štiavnické vrchy ponúkajú nekonečné spektrum chodníkov a ciest vhodných nielen pre milovníkov turistiky, ale aj horskej cyklistiky. V okolí sa nachádza niekoľko jazier takzvaných „tajchov“ vhodných na kúpanie a lyžiarske stredisko s hotelom - Salamandra Rezort. Nového majiteľa čaká krása spojená s históriou a oddychom.

Viac informácií a fotografie na vyžiadanie.  

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku.

kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností.