Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Bálintová
alena@solidnebyvanie.sk
0907 862 229

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne len u Nás !! Rodinný dom lokalita Banská Štiavnica

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
7
Pridané
03.12.2017
Aktualizované
13.01.2018
Alena Bálintová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 862 229

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Banskej Štiavnici časť pod Kalváriou . Dom prechádza rekonštrukciou nový krov a strešná krytina (škridla)nové plastové okná. Predpríprava na podlahové kúrenie . Nehnuteľnosť si vyžaduje ešte veľkú stavebnú úpravu vnútorných priestorov. Podľa projektu bolo plánované v suteréne wellness a dve obytné izby. Na prízemí má byť kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, spálňa , šatník , kúpeľňa. V podkroví sú projektované 4 izby a kúpelňa. Prístup je po asfaltovej ceste posledných 50 metrov po spevnenej ceste udržiavanej aj v zime . Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na pozemku. Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát. Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva a právneho servisu.Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Poloha tejto lokality je vhodná na rekreačné účely počas celého roka. V letných mesiacoch turistika, hubárčenie, rybolov, kúpanie sa v prírodných jazerách ( Počúvadlo 15 km ). Počas zimných mesiacov možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Sky Salamandra a kúpanie v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach a vo Vyhniach. V prípade informácií a záujmu kontaktujte Alena Bálintová 0907 862 229