Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 315 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Koreňová
martina@solidnebyvanie.sk
0944 250 310

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom lukratívne priestory centrum BB

Typ
Prenájom
Mestská časť
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
18.12.2019
Aktualizované
16.02.2020
Cena 400,00 €/mes.
Martina Koreňová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 250 310

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodné alebo kancelárske priestory v centre Banskej Bystrice 5 min. od námestia pešo.
Nachádzajú sa na prízemí čo je veľkou výhodou. Vchod priamo s podchodu s výkladom, preto sú vhodné ako kancelárske aj obchodné priestory. Bezproblémové parkovanie priamo vo dvore. Historická budova je plne obsadená čo je výborné pre zabehnutie novej prevádzky.
Priestor má rozlohu 63m2,prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Pozostáva s dvoch väčších miestností,dvoch toaliet, chodby a menšia miestnosť vhodná na sklad. Vykurovanie je plynom so samostatným meračom.

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať na tel. 0944 250 310 alebo na martina@novebuvanierk.sk rada Vám zodpoviem na vaše ďalšie otázky poprípade dohodneme osobnú obhliadku.