Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom 3 izbový, s pozemkom 471 m2 za cenu bytu takmer v centre mesta Zvolen, vhodný aj na podnikanie – cena 173 000 €

  • Domy a vily, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
128 m2
Celková plocha
471 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.04.2022
Aktualizované
28.04.2022
Cena 173 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Zvolena čiastočne zrekonštruovaný dom /Okál/ s terasou. Dom stojí na pozemku o celkovej výmere 471 m2. Zastavaná plocha je 128 m2 . Dom je po čiastočnej rekonštrukcii , ktorá v sebe zahŕňa : zateplenie , znížené stropy, bodové svetlá, podlahy, stierky, kuchynská linka, nová elektrika . Dispozícia domu : vstupná chodba, kuchyňa , 3 samostatné nepriechodné izby, WC , kúpeľňa a technická miestnosť. Dom je napojený na inžinierske siete : plyn , vodovod , dočasná žumpa /kanalizácia /, elektrika . Pozemok je s časti oplotený. Kúrenie a ohrev vody plynovým kotlom. Konštrukcia domu : drevo, tehla. / pôvodný Okál /. Strecha plechová. Dom je možné využiť aj na podnikateľské účely. Chcete bývať v RD pri centre za cenu bytu ?
Neváhajte ak máte záujem o takýto typ, táto nehnuteľnosť je určená práve vám určite Vás osloví.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!