Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký 3 izbový byt 72 m2, 30 min. od Banskej Bystrice – lacnejší ako 1 izbový byt - Cena 78 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Podbrezová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 78 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt 72 m2, 30 min. od Banskej Bystrice, 7 min od Brezna, po čiastočnej rekonštrukcii: vymenené plastové okná, kuchynská linka, nové žalúzie, podlahy v troch izbách a v kúpeľni. Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom v poschodovom dome. V byte sa nachádza veľká priestranná chodba, z ktorej vedú dvere do dvoch samostatných izieb, obývačky, kuchyne a záchodu, z kuchyne sa prechádza do kúpeľne. Okná v byte sú smerované na východ a západ, takže do neho stále svieti slnko. Tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, pekný výhľad na hory. V okolí bytu je dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, pošta.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!