Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 881 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
+421 907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľká 3 izbová NKSka v BB, Magurská ulica

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
02.03.2021
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám 3 izbový byt - veľkú NKS v Banskej Bystrici, v časti Sásová, na Magurskej ulici. Nehnuteľnosť sa nachádza na vyvýšenom prvom poschodí - dostatočne vysoko nad zemou, v krajnej sekcii bytové domu, ktorý je novozateplený. Výmera bytu s príslušenstvom je 69,58m2 plus lodžia z kuchyne k výmere naviac. Príslušenstvom bytu je latková pivnica na prízemí bytového domu.
Nehnuteľnosť má nasledovnú orientáciu svetových strán: východ: kuchyňa, z ktorej je výstup na lodžiu, obývacia miestnosť, západ: spálňa, detská izba.
Výhľad z kuchyne a obývačky je na detské ihrisko a okolitú zeleň - parčík, zo spálne a detskej izby do jednosmernej ulice.
Dispozícia bytu: zo vstupnej priestrannej chodby sa vchádza do samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a WC.
Rekonštrukcia: vymenené plastové okná so žalúziami, v celom byte sú stierky, aj stropy sú vystierkované, v obývacej miestnosti je čiastočne znížený strop s bodovým osvetlením.
Podlahy sú v laminátové, v kuchyni a na chodbe je drevená mozaika.
Bytové jadro je murované, zrekonštruované, nová elektroištalácia, odpady, voda. Kúpeľňa je s vaňou a oddelená od WC.
Kuchynská linka je vymenená, nie je pôvodná, ale staršia - drevený obklad. Vo vstupnej chodbe je nová, vstavaná skriňa.
Interiérové bytové dvere: v obývačke pekné masívne drevené zasúvacie, v jednej izbe dvere s oblôžkou, kuchyňa a izba zárubňové /pôvodné/ v kúpeľni a WC vymenené za nové.
Vchodové dvere sú bezpečnostné Adlo. Byt pôsobí veľmi dobrý dojmom, je čistý, dobre udržiavaný. V byte je zavedený internet.
Bytový dom: je zateplený aj od pivníc, strecha je po údržbe v dobrom stave, rekonštruované spoločné priestory.
Obyvatelia bytového domu sú slušní, a udržujú poriadok v bytovom dome a jeho okolí.
Náklady pre 4člennú domácnosť sú: 150 € nájom, + 30 € elektrika, 5 € plyn.
V cene bytu je uhradené rezervačné miesto na parkovanie 2 vozidiel na celý rok 2021. Rezervácia parkovacích miest je pred vchodom bytového domu. V rámci ceny by mohli zostať v byte aj hnuteľné veci ako obývacia stena, stolík, atď. - podľa dohody. V blízkosti sa nachádza ZŠ, MŠ, obchody, zástavka MHD, ihriská. Trošku sa prejdete a máte po ruke aj poštu, polikliniku, lekárne, proste všetku občiansku vybavenosť. Veľkým benefitom je aj blízkosť do prírody, za turistikou, venčenie 4nohých miláčikov.
Nehnuteľnosť je voľná od konca marca 2021.
Byt je družstevný, preto preferujeme záujemcu o platbu s hotovosťou, prípadne možnosťou založenia inej nehnuteľnosti pri financovaní cez hypotekárny úver. Následné po odkúpení do OV sa dá preložiť dočasná ťarcha na financovaný byt. Zostatková anuita SBD BB je cca 500€.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním danej nehnuteľnosti, máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Spolupracujeme s bankami, stavebnými sporiteľňami.
V prípade záujmu o informácie, prípadne obhliadku danej nehnuteľnosti volajte, ak nezdvihnem telefón ihneď, určite Vám zavolám späť.
Obhliadky sú po dohode. Teším sa na obhliadky s Vami.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1897
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649