Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Top ponuka - Veľký tehlový 3 izbový byt, 73 m2, s lodžiou, balkónom a garážou B. Bystrica, centrum - cena 185 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Sídlisko SNP | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Sídlisko SNP
Ulica
sídlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
73 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
06.01.2022
Aktualizované
06.01.2022
Cena 185 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký tehlový byt 3 izbový, 73 m2, s lodžiou, balkónom a garážou B. Bystrica, centrum. Byt je veľký 3 - izbový vo výbornej lokalite. Nachádza na 2 poschodí . Nízka mesačná platba za správu. Možnosť dispozičnej úpravy podľa vlastných predstáv. Byt sa nachádza v tehlovom dome. K bytu prislúcha pivnica a garáž pri dome s elektrikou a pivničkou. Skvelá občianska vybavenosť a bezproblémové parkovanie, tichá a kľudná lokalita ideálna na bývanie. bezproblémové parkovanie, vlaková stanica v blízkosti do 5 minút, obchody, mestská doprava, jasle, škôlka, škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky. Je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú priestor a chcú bývať blízko centra. Volajte ak máte záujem o kúpu takéhoto typu bytu.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!