Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

TOP PONUKA !!! tehlový trojizbový byt 91 m2, v B. Bystrici - centrum – po kompletnej rekonštrukcii - Cena 254 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 1
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 0
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 1
Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
91 m2
Celková plocha
91 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj tehlový trojizbový byt 91 m2 v centre mesta Banská Bystrica. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: podlahy, omietky, stropy, voda, elektrika, obklady, moderný interiér, bezpečnostné dvere. Byt je slnečný a pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, kúpeľne s vaňou, dvoch samostatných izieb, samostatnej šatne - skladu, aj atypicky riešenej kuchyne. Tento byt sa predáva s kuchyňa na mieru, vrátane vstavaných kuchynských spotrebičov. K bytu prislúchajú 2 pivnice. Medzi najväčšie výhody tohto bytu patrí jeho vyhľadávaná poloha, nízke náklady na bývanie. Samostatná kotolňa s tepelným čerpadlom. Občianska vybavenosť: v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú veľké nákupné centrá - Európa, OCA a centrum mesta. Parkovanie priamo pri dome na rezidentnú kartu za 5€ na rok. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!