Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Top ponuka !! - Tehlový byt 3 izbový, 61 m2, Banská Bystrica - sídlisko v rekonštrukcii – cena 135 000€

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
sídlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Celková plocha
61 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj trojizbový tehlový byt v osobnom vlastníctve nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Banská Bystrica. Lokalita sa vyznačuje pokojným prostredím s dostatkom zelene a napriek blízkosti centra aj možnosťami na relax v blízkej prírode. V rovnakej miere sa ponúkaný byt nachádza vo výbornej polohe k občianskej vybavenosti. V prípade záujmu je možné byť v centre mesta aj bez použitia akýchkoľvek dopravných prostriedkov. Ponúkaný byt má výmeru 61 m2. Pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, kuchyne, obývačky a 2 izieb. Byt sa predáva ako holobyt – nová elektrika, voda, stierky okná, vyliate podlahy a bezpečnostné dvere. V cene je i hotová kúpeľňa s WC. Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou zariadiť si ho podľa vlastných predstáv alebo na základe už vyhotovenej architektonickej štúdie. Architektonická štúdia slúži na overenie možností bytu a jeho efektivitu využívania. Navrhované riešenie je jednou z možností zariadenia a využívania posudzovaného holobytu. K bytu prislúcha pivnica.
Energetický certifikát nebol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!