Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: 3- izbový TEHLOVÝ byt v centre mesta, 78m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
Bakossova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.01.2022
Aktualizované
22.01.2022
Cena 190 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 3 izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice na Bakossovej ulici.

Prechádzku Vašim novým bytom môžete urobiť tu:
https://my.matterport.com/show/?m=iKpbyXTnLac

Jedná sa o byt na 3. (najvyššom) poschodí bytového domu bez výťahu. Nad bytom sa nachádza sedlová strecha (krov). Byt má výmeru 78 m2 a bol pred cca. 10 rokmi kompletne zrekonštruovaný. Vymenené boli rozvody elektrickej energie, rozvod vody ako aj kanalizačné odpady v byte. Podlahy boli vymenené za nové, vo vstupnej chodbe, kúpeľni a v samostatnom WC boli vyhotovené z keramickej dlažby, podlahy v izbách boli vymenené za nové plávajúce laminátové. Na stenách boli vyhotovené nové omietky. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo s pákovou vodovodnou batériou a v kúpeľni sa nachádza aj rebríkový radiátor. WC misa je so zabudovanou splachovacou nádržkou v stene. V kuchyni bola osadená nová kuchynská linka v ktorej sa nachádza umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, plynová varná doska a teplovzdušná rúra značky Siemens. Balkón z obývacej izby je orientovaný do ulice.

Byt pôsobí veľmi dobrým a priestranným dojmom a poskytne kvalitné bývanie ľuďom ktorí chcú bývať v blízkosti centra mesta.