Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 399 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Václav Drugda
drugda@maxiss.sk
0903955054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE: Veľký 3 izbový byt v Uľanke, Banská Bystrica, 83 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Uľanka
Ulica
Úľanská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
11.01.2020
Aktualizované
15.01.2020
Václav Drugda MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj veľký, 3-izbový byt (83m2) v Banskej Bystrici časť Uľanka po čiastočnej rekonštrukcii.

Byt sa nachádza na 2. poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s jedálenským kútom a špajzou, veľkej obývacej izby, spálne z ktorej je východ na balkón a detskej izby. Kúpeľňa aj WC sú samostatné, murované. Príslušenstvom bytu je veľká pivnica (cca.10 m2) a súčasťou predaja je aj drevená garáž (tesne vedľa bytovky) a záhradka o výmere cca. 50 m2 taktiež vedľa bytovky.

Virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti môžete vidieť tu:
https://my.matterport.com/show/?m=n7Qh1rqSozf&mls=1

Prezentáciu rodinného domu na Youtube môžete vidieť tu:
https://youtu.be/eVvt7uyOch8

V byte boli vymenené okná za plastové, na stenách sú stierky a drevné obklady, v izbách sú plávajúce podlahy, inak je byt v pôvodnom, ale zachovalom stave. Bytový dom je zateplený, 3-poschodový len s ôsmimi bytmi.

Výhodou bytu je tiché prostredie v ktorom sa nachádza, blízkosť zástavky MHD a výhodná cena v lokalite Banská Bystrica.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám zdarma pomôžeme s jeho vybavením a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec, ktorého akceptujú všetky banky.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku nehnuteľnosti ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0903 955 054 alebo mailom na adrese: vdrugda@gmail.com. Kľúče od Vášho nového bytu sú u nás...