Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

83m2 tehlový byt s lodžiou a garážou na Hronskom predmestí

Banská Bystrica Arrow

3,5 izbový byt na ulici THK, 83 m2 - Znížená cena !!!

Banská Bystrica, Trieda Hradca Králové Arrow

3 VNKS v Sásovej na Krivánskej ul.

Banská Bystrica Arrow

3 izbový byt VNKS v Sasovej na predaj

Banská Bystrica, Tatranská Arrow

Predaj 3 izbového, zariadeného bytu s balkónom - Zvolen Podborová

Zvolen Arrow

Predaj 3 izbového bytu s loggiou vo Zvolene

Zvolen Arrow

3 izb.byt s loggiou Zvolen predaj

Zvolen, Pribinova Arrow