Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový strešný, nadštandardný v novostavbe s dvomi terasami, centrum

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
Rudlovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
141 m2
Celková plocha
201 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
10.06.2024
Aktualizované
25.06.2024
Cena 0,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe Rudlovská Residence v centre mesta Banská Bystrica. Jedná sa o jeden z dvoch bytov situovaných na streche polyfunkčného domu (druhý byt je už predaný).

Poprechádzať po Vašom novom byte sa môžete tu:
https://my.matterport.com/show/?m=v6DWhTccFkf

Ďalšie info: https://nasmakler.sk/stresny-3-izbovy-byt-v-novostavbe-centrum

Byt pozostáva z chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou, spálne, detskej izby, šatníka, komory, skladu, kúpeľňa a samostatného WC. K bytu patria dve terasy z ktorých jedna je prístupná z obývacej izby a druhá od kuchyne ako aj pivnica v podzemnom podlaží polyfunkčného domu. Výmera bytu je 120,98 m2, výmera pivníc je 7,76 m2 a 12,73 m2, výmera terás je 21,13 m2 a 38,4 m2.

Byt je dokončený v štandarde, vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné (ADLO), interiérové dvere sú drevené osadené do drevených zárubní, okná sú hliníkové s izolačným trojsklom.

V byte je vykurovanie riešené ako podlahové pričom zdrojom tepla je tepelné čerpadlo značky Panasonic ktoré vykuruje výhradne tento byt. Chladenie bytu je zabezpečené chladenými stropmi.

Byt čaká na majiteľa ktorý ocení kľud a pohodu vyplývajúcu aj zo skutočnosti že sa jedná o jediný byt na podlaží v tomto vchode a pričom svojim majiteľom zabezpečí bývanie v centre mesta Banská Bystrica s krásnymi výhľadmi na Banskú Bystricu.

K bytu je možné dokúpiť dve parkovacie miesta v garáži objektu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na 0905 613 160.