Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Otiepková Renáta
otiepkova@maxiss.sk
0905166349

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbové "Účko" na Krivánskej ulici, Banská Bystrica, 74 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Sásová
Ulica
Krivánska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 186 000,00 €
Otiepková Renáta MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová.

Poprechádzať sa po Vašom novom byte môžete tu:
https://my.matterport.com/show/?m=itvKJL1wQNA

Byt typu U s orientáciou S/Z má výmeru 74m2 a nachádza sa na 1. poschodí v 12-poschodovej panelovej bytovke. Byt s lodžiou a murovaným kumbálom pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, troch izieb, kuchyne a kúpeľne s oddeleným WC. V izbách sú plávajúce laminátové podlahy, v chodbe a kuchyni vinylové a v kúpeľni a WC je keramická dlažba. Okná v byte boli vymenené za plastové, na stenách sú vyhotovené nové stierky. Bytové jadro je dispozične zmenené, s murovanou rohovou vaňou. K bytu prislúcha aj latková pivnica. Bytový dom je zateplený, má novú strechu.

Byt je kompletne zrekonštruovaný s vymenenými interiérovými a exteriérovými dverami. Posledná rekonštrukcia bola robená v r. 2022, kedy boli vymenené aj všetky vodovodné batérie. Oproti bytu sa nachádza komora, ktorú majitelia užívajú za minimálny poplatok.

Lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza je vyhľadávanou lokalitou na bývanie v Banskej Bystrici, nakoľko pri výhľade z okna sa cítite, ako keby ste bývali v lese. Veľkou výhodou bytu je blízkosť obchodov, poliklinika, ale aj základnej školy a škôlky, ako aj skutočnosti, že je umiestnený v časti sídliska, kde nie je problém s parkovaním, nakoľko sa pred panelákom nachádzajú dve parkovacie plochy.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi BEZPLATNE pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho sprostredkovateľa, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec, ktorého akceptujú všetky banky.

Ak by ste mali záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 166 349 alebo mailom na adrese: otiepkova@maxiss.sk.

Kľúče od Vášho nového bytu sú u nás...