Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 837 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
+421 907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3i byt s balkónom na Uhlisku

Typ
Predaj
Mestská časť
Uhlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.02.2020
Aktualizované
27.03.2020
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj tehlový 3 izbový byt v OV širšom centre časť Uhlisko, na ul. 9. Mája, v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť s príslušenstvom má rozlohu 65,44m2 plus balkón. Nachádza sa na 3. poschodí v 6 poschodovej bytovke. Bytový dom má výťah. Pred bytovým domom je parkovisko. Orientácia je východ, juh, s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Byt je svetlý, dostatočne slnečný. Okná sú plastové, so žalúziami, v izbách sú drevené parkety (pod kobercom, takže sú v dobrom technickom stave, stačí prebrúsiť, nalakovať). WC je osobitne od kúpeľne. Jadro je murované. Kuchynská linka je staršia, ale v dobrom, použiteľnom stave. V bytovom dome sú slušní susedia, a je dobre udržiavaný. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Byt je voľný predajom.
Lokalita Uhlisko patrí k vyhľadávaným častiam mesta Banská Bystrica. V blízkosti sa nachádza všetká občianska vybavenosť.
V prípade záujmu zavolajte, napíšte, dohodneme sa na obhliadke, kľúče mám k dispozícii. V rámci realitnej kancelárie Vám vieme poradiť a vybaviť aj financovanie danej nehnuteľnosti.
Teším sa na obhliadku a prajem Vám pekný deň.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1791
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649