Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3- izbový byt na Fončorde, Okružná ulica

Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.05.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 170 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Okružnej ulici na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici. Byt je takmer v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave čo dáva možnosť ho užívať ihneď, ale aj možnosť si ho prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Podlahová plocha bytu je 66 m2.

Poprechádzať sa po Vašom novom byte môžete aj tu:
https://my.matterport.com/show/?m=eT8X3W4WEvF

Byt sa nachádza na 5. poschodí v bytovom dome vo veľmi príjemnom prostredí Fončordy s blízkosťou kompletnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádza materská škôlka, základná škola, ambulancie lekárov, pošta na Kyjevskom námestí, potraviny COOP Jednota a Billa a do Europy je to tiež len pár minút peši. V tesnej blízkosti sa nachádza zástavka MHD.

Veľkou výhodou je skutočnosť že byt sa nachádza v zateplenom dome s novou strešnou krytinou a najmä ktorý už má vymenené vodovodné stupačky aj kanalizačné odpady takže ak sa rozhodnete zrekonštruovať kúpeľňu s WC nestane sa že Vám ich o rok rozbúrajú.

V byte boli vymenené pôvodné okná za nové plastové, bytové jadro je je pôvodné umakartové.

V prípade záujmu o viac informácií alebo o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.