Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dagmar Rajčanová
rajcanova@peknereality.sk
0917 668 216

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výhodný predaj staršieho rodinného domu v Banskej Bystrici

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 206 000,00 €
Ing. Dagmar Rajčanová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0917 668 216

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dvojdom so samostatnými vchodmi a verandou, v širšom centre mesta Banská Bystrica, v miestnej časti Uhlisko. Výhodou je, že dom sa nachádza v dobrej lokalite blízko centra mesta. Ďalšími výhodami sú: škola, autobusová, či vlaková stanica a obchodné centrum. V blízkom okolí sa nachádza rybník, cyklotrasy pozdĺž rieky Hron, chodníky v okolitých horách.

Rodinný dom je postavený z tehly na pozemku s rozlohou 402 m2. Rozloha objektu je 191 m2 vrátane vydláždeného dvora.
V dome sa nachádzajú 3 izby, 2 kuchyne a 1 manzardka pod strechou, ďalej samostatná kúpeľňa, WC a komora.
Je čiastočne podpivničený, k dispozícii sú tu tri pivničné priestory, v jednom sa nachádza plynový kotol.
V dome je nainštalované ústredné kúrenie s radiátormi vo všetkých miestnostiach. Rodinný dom je napojený na mestskú infraštruktúru - elektrika, voda, kanalizácia, plyn.

Za domom sa nachádza dielňa a krásna priestranná záhrada o výmere 211 m2. Je vhodný na trvalé bývanie, podnikanie alebo aj ako investícia na prenájom.

Odporúčame vidieť!
Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0917 668 216, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, rajcanova@peknereality.sk