Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 965 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: Novozrekonštruovaný rodinný dom na bývanie alebo aj na prenajímanie v Riečke

Typ
Predaj
Ulica
Riečka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Typ stavby
Kamenná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.02.2021
Aktualizované
24.02.2021
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Takmer v centre obce Riečka sa nachádza v roku 2019 kompletne zrekonštruovaný rodinný dom ktorý v súčasnosti jeho majitelia využívajú na prenajímanie na rekreáciu rodín.
Poprechádzajte sa po Vašom novom dome tu:
https://my.matterport.com/show/?m=iRdj2GtVpZS

Rodinný dom stojí na pozemku o výmere 405 m2 a prístup k nemu je po asfaltovej komunikácii z verejnej komunikácie. Rodinný dom má dve nadzemné podlažia pričom na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a kotolňa v ktorej sa nachádza kotol na tuhé palivo a bojler obojživelník na prípravu teplej vody.
Na poschodí sa nachádza malá spoločenská časť a dve izby.
Rodinný dom je v časti murovaný z kameňa, v časti murovaný z tehly a časť ktorá bola pristavaná počas rekonštrukcie je drevená sendvičová. Celý objekt bol zateplený polystyrénom o hrúbke 8 cm. Stropy sú drevené.
Pri rekonštrukcii boli vymenené pôvodné okná za plastové, boli vyhotovené nové rozvody vody, kanalizačné odpady, nový rozvod elektrickej energie ako aj nový rozvod kúrenia ktoré je realizované novými radiátormi. Kanalizácia je zvedená do skeptika.
Krov bol taktiež zrekonštruovaný, poškodené časti krovu boli vymenené za nové a tie ktoré sa nemenili boli zosilnené príložkami ku pôvodným krokvám. Pôvodná strešná krytina bola vymenená za novú typ Maslen.

Za rodinným domom je malá terasa a prístup k potoku tečúcemu za rodinným domom.

Tento rodinný dom je samozrejme možné kúpiť aj na hypotekárny úver ktorý Vám s radosťou pomôžeme vybaviť a aj v prípade ak Vašu bytovú otázku máte vyriešenú jedná sa o výhodnú investíciu ktorú je možné tak ako to robia súčasní majitelia predávaného rodinného domu využívať na ďalší prenájom a zabezpečenie si pasívnych finančných príjmov.