Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 426 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Rudlovej, pozemok 386 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Sásová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
17.10.2020
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

V Banskej Bystrici v časti Rudlová sa nachádza rodinný dom ktorý pozostáva z dvoch samostatných dvojizbových bytov (jedného väčšieho a druhého menšieho). Rodinný dom bol postavený v roku 1925 a v roku 1992 bola realizovaná jeho prístavba a v roku 2010 bol kompletne zrekonštruovaný do súčasného stavu.

Prezentáciu nehnuteľnosti na YOUTUBE možete vidieť tu:
https://youtu.be/-VzhUPxyHtw

V časti ktorú tvorí dvojizbový byt sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. V kuchyni sa nachádza schodisko vedúce do podstrešného priestoru v ktorom je možné vybudovať ďalšie dve izby. Do podstrešného priestoru sú vyvedené všetky rozvody médií teda rozvod vody, kanalizačné odpady ako aj prívod elektrickej energie.
Druhú časť domu tvorí dvojizbový byt ktorý pozostáva z kuchyne s izbou, samostatnej spálne, sociálneho zariadenia a špajze v ktorej sa nachádza plynový kotol ktorý vykuruje celý rodinný dom ako aj bojler na prípravu teplej vody.

Rodinný dom je murovaný z tehál a v časti z kvádry a je z troch strán zateplený. Okná boli vymenené za plastové s izolačným dvojsklom. Kanalizácia je zvedená do žumpy.

Rodinný dom je v užívaný a je v dobrom technickom stave bez potreby realizácie opráv. Výhodou je jeho možnosť realizácie ďalších izieb v podstrešnom priestore.

Túto nehnuteľnosť môžete kúpiť aj formou hypotekárneho úveru ktorý Vám v rámci našich služieb radi bezplatne sprostredkujeme vrátane bezplatného vyhotovenia podkladov pre podanie žiadosti o hypotekárny úver.

V prípade Vášho záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.