Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Olia Arakelian
olia@maxiss.sk
0944610783

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný rodinný dom v Podlaviciach

Typ
Predaj
Mestská časť
Podlavice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.08.2018
Aktualizované
10.08.2018
Mgr. Olia Arakelian MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka príjemný rodinný dom na Mlynskej ulici v Podlaviciach v Banskej Bystrici.

Rodinný dom bol v roku 2018 kompletne zrekonštruovaný a z technického hľadiska je na úrovni novostavby, takže jeho noví majitelia nebudú mať dlhší čas starosti s opravami čo je príjemná myšlienka.

Z dispozičného hľadiska na prízemí rodinného domu sa nachádza vstupná chodba z ktorej sa vchádza do pracovne a druhými dverami do peknej kuchyne. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou v ktorej sa nachádza krb s krbovou vložkou na spríjemnenie zimných večerov. Z obývacej izby je výstup na terasu. V kuchynskej linke sa zo zariaďovacích predmetov nachádza plynová várna doska, teplovzdušná rúra, zabudovaná umývačka riadu ako aj zabudovaná mikrovlná rúra. Nad plynovou varnou doskou je osadený digestor. V kúpeľni na prízemí je sprchový kút, umývadlo ako aj WC.

Na poschodí sa nachádza spálňa aj detská izba pričom zo spálni je východ na veľkú terasu. Na chodbe sú osadené dômyselne nainštalované vstavané skrine. V kúpeľni na poschodí je rohová vaňa, dizajnové umývadlo ako aj WC.

Vykurovanie je riešené podlahovým vykurovaním na prízemí domu, na poschodí sú nainštalované radiátory. Vykurovací kotol slúži aj na prípravu teplej vody.

Pred rodinným domom je bazén ktorý Vám pomôže spríjemniť každoročné letné horúčavy. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku na ktorom si nový majiteľ v prípade záujmu môže vybudovať prístrešok na parkovanie, alebo aj garáž. Aby ste sa v novom rodinnom dome cítili bezpečne sú v dome nainštalované bezpečnostné kamery ako aj elektronický zabezpečovací systém.

Ak hľadáte rodinný dom v pokojnom a príjemnom prostredí s pozemkom na ktorom sa Vaše deťúrence budú môcť do sýtosti vyblázniť a ktorý sa zároveň nachádza v dosahu MHD toto je tá pravá voľba pre Vás.

V prípade Vášho záujmu Vám radi bezplatne pomôžeme s vybavením najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru našim hypotekárnym špecialistom.

ID ponuky: 1800