Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 003 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Karin Kolesárová
karin@solidnebyvanie.sk
0908 458 562

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový mezonetový byt na prenájom

Typ
Prenájom
Mestská časť
Rudlová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
15.05.2017
Aktualizované
14.06.2018
Cena 900,00 €/mes.
Ing. Karin Kolesárová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0908 458 562

Popis nehnutelnosti

Tím Solídne Bývanie Vám ponúka na prenájom zariadený 4 izbový mezonetový byt v Banskej Bystrici na ulici Rudlovská cesta. Nachádza sa na dvoch najvyšších podlažiach (2 a 3) kompletne rekonštruovaného domu. Plocha bytu je 150 m2. Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby spolu s kuchynským kútom (kompletne vybaveným), samostatnej izby, kúpeľňa s WC, samostatné WC. Na poschodí sú ďalšie dve samostatné izby. Prenajíma sa čiastočne zariadený.
V dvore. ktoré je zabezpečené je pre nájomníka vyhradené jedno parkovacie miesto. Byt má samostatné meranie - voda, elektrika, plyn.

Cena nájmu je 900 €/mesiac + 100€ energie.

Pri podpise zmluvy sa okrem nájmu hratí aj vratná kaucia 900 € a nevratná kaucia 900 €.

Viac info na simona@solidnebyvanie.sk alebo na telefónom čísle, prosím volať po 16hod.