Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izb. byt zariadený mezonet -centrum Banská Bystrica prenájom

Typ
Prenájom
Mestská časť
Centrum
Ulica
Rudlovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
18.06.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 1 000,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

DeltaProperty ponúka na prenájom mezonetový, 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica. Byt má veľkorysú rozlohu 150 m2. Prenajíma sa zariadený. Prináleží k nemu 1 parkovacie miesto vo dvore, chránenom el. bránou a kamerovým systémom.

Dispozícia:- pred vstupom do bytu je priestor na posedenie slúži aj ako vstupná chodba, prízemie disponuje halou dispozične rozdelenou na obývaciu, jedálenskú a kuchynskú časť, za priečkou je samostatná spáleň, kúpeľňa s vaňou a s WC, technická miestnosť s WC

-dreveným schodiskom sa dostaneme na podlažie, kde sa nachádzajú tri spálne.

Lokalita: centrum ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Cena. 1000 € +spotrebované energie/ zálohové platby sú 150€/.  Pri podpise zmluvy sa vypláca 3550,-€ kde je zahrnuté prvé nájomné 1150 €, kaucia 2000 € aj sprostredkovateľský poplatok.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.