Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 971 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký 4 izbový byt typu Bauring, 82 m2, s lodžiou, Banská Bystrica – po rekonštrukcii - cena 210 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Fončorda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Celková plocha
82 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
10.06.2022
Aktualizované
10.06.2022
Cena 210 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný 4 izbový byt typu Bauring, 82 m2 na Fončorde. Byt je luxusne zariadený nachádza sa v lukratívnej časti Banskej Bystrice. Nachádza sa na 3 poschodí, s lodžiou s krásnym výhľadom. Bytu prináleží samostatná pivnica . Bytový dom je zateplený, nachádza sa v tichom prostredí, plná občianska vybavenosť: pošta, potraviny, ZŠ, škôlky, detské ihriská, s dobrou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta aj do okolitej prírody. Byt je slnečný a teplý. Na prechádzku do prírody je to pár minút pešo. Parkovanie je bezproblémové pred domom. Volajte, ak máte záujem o kúpu bytu takéhoto typu.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!