Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj pozemku 993 m2, 28 km od B. Bystrice, pri Zvolenskej priehrade na rekreačné využitie – cena 63 000€

Banská Bystrica, 28 km od B. Bystrice Arrow

Pozemok predaj Králiky- Banská Bystrica

Banská Bystrica, Králiky Arrow

Pozemok 3481 m2 Banská Bystrica predaj

Banská Bystrica, Kordíky Arrow

BV REAL Na predaj stavebný pozemok 1200 m2 Kremnica FM1231

Kremnica, - Arrow

Slnečný, rovinatý pozemok 571 m2 s IS Banská Bystrica-Brusno predaj

Brusno, Brusno Arrow