Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 966 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, stavebný pozemok Dolná Mičiná Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Ulica
Dolná Mičiná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1166 m2
Pridané
27.05.2022
Aktualizované
27.06.2022
Cena 95 300,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza 11 km od Banskej Bystrica v obci Dolná Mičiná.

Je orientovaný na západ, má obdĺžnikový tvar, jedná sa o mierny svah. Na pozemku je 10m hlboká studňa stavaná z prírodného kameňa. 

IS: Prípojky na vodu a elektrinu sa nachádzajú na hranici, alebo na vedľajšej parcele. 

Na elektriku-bolo vydané pozitívne stanovisko od Stredoslovenskej distribučnej siete o možnosti pripojenia.

Plyn ani kanalizácia sa v obci nenachádza. Z pozemku je možné cez susednú parcelu zviesť odpadovú vodu z prípadnej čističky odpadových vôd do recipientu, alebo možnosť osadiť žumpu na pozemku.

Lokalita: parcela sa nachádza v strede obce, v zastavanej časti a vedie k nej asfaltová cesta.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.