Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný stavebný pozemok, chalupa, dom Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Ulica
Banská Bystrica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1401 m2
Pridané
29.05.2022
Aktualizované
06.08.2022
Cena 155 000,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Ak ste sa rozhodli žiť v lone prírody obkolesení lúkami a lesmi a súčasne byť na skok od mesta, v tom prípade je táto ponuka určená práve pre vás.

Delta Property ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok s rozlohou 1401 m2 z toho zastavaná plocha je 483 m2,nachádza sa v malebnej dedinke medzi mestami Banská Bystrica -15 km a mestom Zvolen- 12 km. Je vhodný na výstavbu rodinného domu.  

Na pozemku je postavený starý kamenný domček, ktorý disponuje kuchyňou, jednou izbou, z dvora sa vstupuje do druhej miestnosti, plus chliev, dreváreň. V dome sú dve kachľové pece, šporák, z 1/3 je podpivničený. Strecha je škridlová a je nutné ju kompletne rekonštruovať ako aj celý dom.  Je len na vás ako s ním naložíte. 

Pozemok: jeho terén- mierny svah poskytuje krásny výhľad, orientácia zabezpečuje slniečko po celý deň, umiestnenie-intravilán, prístupová cesta- asfaltová, IS- elektrika dotiahnutá do domu, voda na pozemku, kanalizácia v obci je vybudovaná. Na pozemku sú vysadené listnaté, ihličnaté stromy, okrasné kríky, ovocné kríky, aj tuje. 

Lokalita: krásna príroda všade okolo, v obci je možné nakúpiť v miestnych potravinách, posedieť v pohostinstve, zahrať si futbal na ihrisku, dopravu do BB a ZV zabezpečujú autobusy.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.