Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku 993 m2, 28 km od B. Bystrice, pri Zvolenskej priehrade na rekreačné využitie – cena 63 000€

  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Banská Bystrica | pic. 1
Typ
Predaj
Ulica
28 km od B. Bystrice
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
993 m2
Pridané
05.01.2022
Aktualizované
05.01.2022
Cena 63 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný veľký pozemok 993 m2 na slnečnej strane priehrady s bezproblémovým prístupom vhodný na relax, rybárčenie. Rozmer pozemku 62 m x 14 m. Zastavaná plocha 8m x 4m. V minulosti bola na pozemku umiestnená chata, ktorá už nie je, ale popisné číslo je stále aktuálne. K dispozícii vyjadrenie mesta k možnostiam stavby na danom pozemku. Elektrika na pozemku (elektromer), vlastná studňa. Pozemok sa nachádza priamo pri vode a vedie k nemu asfaltová cesta.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
www.toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!