Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 368 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok 3481 m2 Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Ulica
Kordíky
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3481 m2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
11.09.2020
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj krásny,slnečný pozemok v intraviláne obce Kordíky,ktoré sú vzdialené 14 km od Banskej Bystrice.

  Pozemok má rozlohu 3481 m2, je mierne svahovitý, sú na ňom vysadené ovocné stromy a takmer po celej jeho hranici preteká malý potôčik. K pozemku je bezproblémový prístup po obecnej komunikácii. Na pozemku je možná výstavba dvoch rodinných domov. Je tam postavená stará drevená hospodárska budova určená na zbúranie, alebo sa môže využiť aj ako dočasný sklad materiálu na stavbu. 

V prípade záujmu je možné dokúpiť ešte vedľajší pozemok s rozloho 2900 m2.

Inžinierske siete: voda, elektrina sú v dosahu pozemku.

Lokalita: obec Kordíky je obľúbeným miestom milovníkov turistky, cyklo-turistiky, zimných a letných športov. Z obce vedie pravidelne udržiavaná bežkárska trať do lyž. strediska Skalka a Králiky. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.