Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom skladových alebo výrobných priestorov pri Badíne

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.12.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 4,90 €/m2/mes.
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Badíne pri diaľnici Zvolen - Banská Bystrica. Priestory sa nachádzajú v novopostavej budove každý s rozlohou 100m2. K dispozícií sú dve kancelárie, wc a garáž so skladom.
Priestory sú vhodné na sklad alebo výrobu.
Budova v ktorej sa priestory nachádzajú je oplotená, vybavená kamerovým systémom, vzduchotechnikou, hasiacimi prístrojmi, senzormi zaplavenia. Súčasťou budovy je aj nakladacia rampa a nákladný výťah.
Voľné ihneď. Priestory je možné prenajať aj samostatne.
Cena za prenájom je 4,90 €/m2/mesiac vrátane energií a parkovacieho miesta.
Bližšie informácie v realitnej kancelárií.