Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 369 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom veľkého 1-izbového bytu v novostavbe v centre mesta, 48 m2

Typ
Prenájom
Mestská časť
Centrum
Ulica
Bakossova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
21.10.2020
Cena 400,00 €/mes.
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Na Bakossovej ulici bude od 1.12.2020 voľný jednoizbový byt na prenájom ktorý sa nachádza na 3. poschodí z piatich v TEHLOVEJ novostavbe bytového domu na Bakossovej ulici takmer v centre mesta Banská Bystrica. Podlahová plocha bytu je 43,19 m2 a patrí k nemu aj veľký balkón o výmere 4,83 m2.

Byt pozostáva z veľkej izby, kuchynského kúta v ktorom je kuchynská linka značky Sýkora v ktorej sú zabudované kuchynské vstavané spotrebiče a to sklokeramická indukčná platňa, teplovzdušná rúra ako aj umývačka riadu a digestor. V kuchynskom kúte je k dispozícii taktiež chladnička s mrazničkou a v kúpeľni je práčka. Ostatný nábytok si zabezpečuje nájomca vo vlastnej réžii. K bytu patrí samozrejme kúpeľňa, samostatné WC, jedna miestnosť využívaná na skladové účely ako aj veľký balkón. V kúpeľni je k dispozícii aj práčka, všetky elektrospotrebiče sú značky Elektrolux. Kuchynská linka aj so spotrebičmi sú úplne nové.

K bytu patrí špajza umiestnená vedľa bytu v ktorej sa nachádza bojler na teplú vodu, ktorý slúži iba pre tento byt. Cena je uvedená vrátane energií okrem internetu ktorý si zabezpečí budúci nájomca na vlastné náklady. Orientácia bytu je na západ. Majiteľ preferuje nájomcov na dlhšie časové obdobie.

Byt je k dispozícii od 1.12.2020. Cena je určená pre jednu osobu, v prípade viacerých osôb dohoda. Príjemné bývanie v centre mesta.