Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Simona Obernauerová
simona@solidnebyvanie.sk
0907 337 996

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusné bývanie v novostavbe

Typ
Prenájom
Mestská časť
Centrum
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
11.08.2017
Cena 375,00 €/mes.
Ing. Simona Obernauerová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 337 996

Popis nehnutelnosti

Tím Solídne Bývanie Vám ponúka na prenájom krásny a zariadený 1 izbový byt v meste Banská Bystrica - novostavba Jesenský vŕšok. Podlahová plocha bytu je 35 m2, nachádza sa na 2 poschodí a má balkón. Po dohodte s majiteľom je možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta. Byt je voľný od októbra ale v prípade solídneho záujemcu je možné nasťahovať sa skôr.
Cena je nastavená pre 1 osobu, v prípade 2 osôb by sa cena navýšila o energie (cca 70eur po dohode s majiteľom).

Cena je 375 € pre 1 osobu / mesiac vrátane energií (bez tv a internetu).

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí okrem nájmu aj vratná kaucia ( depozit ) vo výške nájomného a nevratná vo výške nájomného.

V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám typ, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.