Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZĽAVA!!! - Chcete investovať do nehnuteľnosti!! vhodné na prenájom - byt - apartmán 1,5 izbový, 37 m2, B. Bystrica – centrum – cena 103 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Celková plocha
37 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 103 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chcete investovať do nehnuteľnosti!! - byt - apartmán 1,5 izbový, 37 m2, B. Bystrica – centrum, ponúkame Vám na predaj. Obytná plocha má výmeru 37 m2. Pozostáva obývačka s kuchyňou, spálňa, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom. Všetko je nové, skolaudované a zariadené, vlastná schránka, video vrátnik s kamerou. V cene bytu je aj parkovacie miesto . V okolí je bohatá občianska vybavenosť, školy, parky, možnosť kultúrneho vyžitia a taktiež možnosť vychádzok . Rýchla dostupnosť z centra mesta , v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Tento apartmán je určený osobe, ktorá hľadá útulný byt s nízkymi nákladmi a v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do všetkých častí Banskej Bystrice a mimo nej.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
www.toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!