Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

TOP PONUKA!! Byt 1 izbový byt, bauring, moderná rekonštrukcia, B. Bystrica, Fončorda – Cena 102 500€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Fončorda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Celková plocha
30 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 102 500,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný slnečný 1 izbový byt vo vynikajúcej lokalite na Fončorde v Banskej Bystrici. Byt je moderne upravený plne funkčný. Nachádza sa na 3 poschodí z 4 s výťahom zatepleného panelového bytového domu. K bytu patrí pivnica v suteréne bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou plastové okná, podlahy, stierky, rozvody elektriny, vody, odpad, prípojka na televíziu a internet bezpečnostné dvere. Komplet zariadenie kuchyne vstavaná mikrovlnka, rúra, varná doska. Kúpeľňa závesný záchod, nový obklad, dlažba, batérie. V blízkosti je kompletná infraštruktúra moderného sídliska blízko pešo do mesta a tak isto do prírody. Vynikajúca občianska vybavenosť, potraviny, škola, lekár, tiché prostredie blízko do prírody. Bezproblémové parkovanie.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@topreality.sk
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!