Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
+421 907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 1 izbový byt na Fončorde, na Švermovej ul.

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.06.2020
Aktualizované
03.07.2020
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj priestranný 1 izbový byt, s príslušenstvom, o výmere 39,60m2. Príslušenstvom bytu sú dve murované pivnice v suteréne bytového domu. Rozloha pivníc je cca 3m2 spolu. Nehnuteľnosť sa nachádza na Fončorde, na Švermovej ul. /blízko do mesta/. Orientácia bytu je východ kuchyňa, západ izba. Poschodie je vyvýšené prízemie - dostatočne vysoko nad zemou. Okná sú plastové, menené 6 rokov dozadu. V izbe sú pôvodné drevené parkety - pod kobercom, takže sú v dobrom stave. Kúpeľňa je s vaňou a je osobitne od WC. Jadro je z chodbovej časti murované a z dvoch strán je umakart. Vo vstupnej chodbe sa nachádzajú pôvodné vstavané hlboké skrine, ktoré zabezpečia dostatok úložného priestoru. Zvyšná časť bytu je v pôvodnom stave, čo umožní novému majiteľovi prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Byt nemá balkón. Je v krajnej sekcii bytového domu.
Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný. Upratovanie spoločných priestorov zabezpečuje upratovacia spoločnosť.
Nehnuteľnosť je voľná predajom. Vieme Vám poradiť aj ohľadom financovania, máme viac ako 20 ročné skúsenosti.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1832
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649