Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Mojžišová
v.mojzisova@diamondreality.sk
0948 894 324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ SLNEČNÝ 1 IZBOVÝ BYT- 40,7M2 - FONČORDA (THK) - BANSKÁ BYSTRICA

Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Trieda Hradca Králové
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
03.11.2022
Aktualizované
26.11.2022
Cena 124 900,00 €
Veronika Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0948 894 324

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj slnečný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Najväčšou výhodou je vyhľadávaná lokalita - Fončorda , ulica THK. Blízko centra mesta.


Popis bytu:

- byt o rozlohe - 40,7 m² - 7. poschodie / 8

- kompletná rekonštrukcia - kompletne zariadený

- nová kuchynská linka so spotrebičmi ( umývačka riadu, sporák s rúrou, digestor )

- komora na chodbe

- lodžia na spoločnej chodbe

- bezbariérový prístup
V blízkosti bytového domu sa nachádza všetka občianska vybavenosť: reštaurácie, služby, obchody, školy, škôlky, nemocnica, lekáreň, pošta, banka, detské ihriská, parky, cyklistická cestička, kúpalisko, hotel, MHD,...
Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.


Ak máte záujem o kúpu, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte ma na t.č. 0948 894 324 a na v.mojzisova@diamondreality.sk