Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Len u nás - Top ponuka tehlový 1 izbový byt , 33 m2, s balkónom, - NOVOSTAVBA !! B. Bystrica – pre náročného klienta!! Cena 150 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Uhlisko | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Uhlisko
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Celková plocha
33 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.05.2023
Aktualizované
24.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný tehlový 1 izbový byt v novostavbe blízko centra 33 m2 s balkónom 3,48 m2. Byt je slnečný a v tichom prostredí. Je luxusne zariadený nachádza sa v lukratívnej časti blízko centra Banskej Bystrice na Uhlisku. V byte je nábytok vyrobený na mieru: kuchynská linka so zabudovanými kvalitnými spotrebičmi, vstavaná skriňa na chodbe, skrinky v kúpeľni a WC, interiérové dvere, drevené zárubne, bezpečnostné dvere. V obývacej izbe je moderne riešený nábytok, ktorý ladí s kuchynskou linkou. Nachádza sa na 2/5 poschodí, s balkónom a krásnym výhľadom, na ktorom môžete v pokoji relaxovať. Byt je kompletne zariadený vrátane vstavaných elektrospotrebičov, čo je v cene bytu. K bytu patrí pivnica 1,9 m2. Volajte, ak máte záujem o kúpu bytu takéhoto typu. Je pripravený pre klienta ktorý si donesie veci a býva.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
www.toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!