Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka kompletne zrekonštruovaná - Banská Bystrica - Podlavice

Typ
Predaj
Mestská časť
Podlavice
Ulica
Ludvika Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
17 m2
Celková plocha
17 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
22.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj peknú zrekonštruovanú garsónku na ul. Ludvika Svobodu s výmerou 17m2. Nachádza sa na 2. poschodí, orientácia východ. Pozostáva z novej kuchyne so vstavanou varnou doskou, izby a kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. V byte sú nové rozvody elektriny, vody, stierky, podlahy, int. dvere, vstupné dvere, plastové okná, kuch. linka. Byt je veľmi zachovalý, útulný, kompletne zariadený. K spoločným priestorom prislúcha kočíkáreň a práčovňa, taktiež je tu potiahnutá optika. Bytový dom je zateplený, na streche sú solárne panely. Pred domom sú parkovacie miesta, ktoré je možné zakúpiť alebo si prenajať. V tesnej blízkosti byt. domu sa nachádza nemocnica, zastávka MHD a celkovo bohatá občianska vybavenosť, ktorú krajské mesto Banská Bystrica ponúka.

Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke .

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z