Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
0911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1izb.byt kompletná rekonštrukcia, zariadený Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Fončorda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.04.2018
Aktualizované
17.05.2018
Romana Jasová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj vkusne, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1.izbový byt na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici s výmerou 30 m2 a pivnicou. Nachádza sa v krásnej lokalite plnej zelene. Bytový dom tiež prešiel rekonštrukciou, je zateplený. Predáva sa kompletne zariadený!!

V byte po rekonštrukcii sú nové rozvody elektroinštalácie a istiacej skrinky, vodovodných batérii, odpadu, stierky a stropné zateplenie. Kuchynská linka na mieru vrátane elektrospotrebičov(indukčný sporák vrátane hrncov, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka), plávajúce podlahy, v obývacom priestore kvalitný koberec, ergonomická úsporná vaňa so zástenou (sprchovací kút)vrátane automatickej práčky, dlažba, v chodbe vstavaná skriňa. Posteľ je vyvýšená pod ktorou je pracovný priestor s kancelárskym stolom.

Nízke mesačné náklady, (cca 80 € mesačne - dve osoby – vrátane elektriny), orientácia bytu juh s nádherným výhľadom. Lokalita poskytuje výbornú občiansku vybavenosť. Potraviny pred vchodom,v blízkosti MŠ, ZŠ, Pošta, zdrav. zariadenie, MHD, pár minút do centra.

Vieme vám vyriešiť financovanie na mieru prostredníctvom hypotekárneho úveru.

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.