Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1-izb. byt Banská Bystrica predaj

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Radvaň | pic. 1
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Radvaň | pic. 2
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Radvaň | pic. 0
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Radvaň | pic. 1
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Radvaň | pic. 2
Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
15.08.2019
Aktualizované
18.08.2019
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 25 m2. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome pár minút od centra mesta Banská Bystrica-Radvaň na Sládkovičovej ulici. Pred piatimi rokmi bola v byte prevedená kompletná rekonštrukcia. 

Dispozícia: malá vstupná chodba so vstavanou skriňou, kúpelňa-sprchovací kút a WC, otvorený priestor -izba s kuchynským kútom.

Lokalita: bezproblémové parkovanie,v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť do centra.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.