Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
0907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt, nová komplet rekonštrukcia, v centre BB, oproti Mestskému úradu

Typ
Prenájom
Ulica
Horná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
07.01.2022
Aktualizované
18.01.2022
Cena 620,00 €/mes.
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na prenájom 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, presnejšie Horná 71, s nádherným výhľadom na fontánu s parkom oproti Mestskému úradu.
Výmera je 57m2, nepriechodné izby, kuchyňa prepojená s obývacou časťou, všetky miestnosti sú južne orientované, byt je vnútorný. V byte je nová, kvalitná, kompletná rekonštrukcia 2021/2022. Zmenená dispozícia, kvalitné materiály. Byt je novo zariadený - ešte nepoužívané. Výška nájmu je 620 € mesačne, platí sa aj depozit vo výške mesačného nájmu. Ideálne 1 depozit a 2 nájmy. Bytový dom je veľmi dobre udržiavaný, je tehlový, má výťah. Súčasťou sú 2 pivnice. Ideálne poschodie.
Súčasťou ceny sú aj energie, internet plus TV. Následne bude ešte doplnená do zariadenia bytu nová pračka, nová elektrická rúra, nová myčka, batéria v kuchyni, chladnička je v kuchyni vstavaná.
Parkovanie je rezidenčné, na konkrétnu ŠPZ, cena je za ročný poplatok 35 €.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2007
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649