Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 518 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

TOP PONUKA 2+KK, 74 m2 s lodžiou, novostavba - B. Bystrica – cena 193 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Belveder | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Belveder
Ulica
širšie centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
74 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný, slnečný 2 izbový byt v exkluzívnej lokalite v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu a má výmeru 74 m2. K bytu prináleží priestranná loggia s rozlohou 8 m2. Orientácia bytu je na východnú stranu s výhľadom na centrum mesta Banská Bystrica. K službám patrí upratovanie spoločných priestorov, odpratávanie snehu, strážna služba, záhradnícke práce. Byt je v osobnom vlastníctve a je k dispozícii po dohode. K bytu patrí pivnica.
Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti sa nachádza supermarket, reštaurácia, kaviareň, detské ihriská, detské jasle, viaceré stredné školy, autobusové zastávky. Nemocnica je vzdialená cca 500 m. Centrum mesta je dostupné aj pešo (cca 15 min). Rýchle napojenie na rýchlostnú cestu R1
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!