Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 2 izbový tehlový byt s lodžiou, 55 m2, Uhlisko, B. Bystrica - cena 159 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Uhlisko | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Uhlisko
Ulica
Uhlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.10.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 159 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt prerobený na 3 izbový v zrekonštruovanom a zateplenom tehlovom dome o rozlohe 55 m2 v Banskej Bystrici, časť Uhlisko. Byt má loggiu na výhod, balkón na západ a jednu pivnicu v suteréne bytového domu. Orientácia bytu je na dve svetové strany V-Z. Nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží. Byt je mimoriadne tichý a prevádzkové náklady sa pohybujú v sume cca 150€ . Parkovanie je vždy bezproblémové pred domom, alebo v jeho uzavretom dvore. Priamo pri dome sa nachádzajú potraviny Terno, športová ZŠ, neďaleko je škôlka, jasle, zastávky autobusov a podobne. Pešo do centra je to 10 min chôdze, Európa shopping center je 18 min a hlavná autobusová stanica je približne 9 min. V blízkosti je kompletná infraštruktúra moderného sídliska blízko centra mesta na Námestie a tak isto do prírody. Vynikajúca občianska vybavenosť, potraviny, škola, lekár, tiché prostredie blízko do prírody.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!