Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 2 izbový, 59 m2, sídlisko, Banská Bystrica – po kompletnej rekonštrukcii - cena 165 000 € Eur

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
sídlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Celková plocha
59 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 165 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný 2 izbový byt o rozlohe 59 m2 v Banskej Bystrici na sídlisku. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Nachádza na 2/4 poschodí . Dispozične pozostáva z chodby, obývačky, izby, kúpeľne s WC, kuchyne . K bytu prináleží pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové bytové jadro, nová elektroinštalácia, nové stierky, samo nivelizačná stierka s kvalitnou vinylovou, dlažbovou a kobercovou podlahovinou, oblôžkové zárubne a dvere, bezpečnostné dvere Kúpeľňa je murovaná . Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou : obchody, MŠ, ZŠ, poliklinika, pošta, zastávka MHD, s výbornou dostupnosťou do centra a bezproblémovým parkovaním. Byt je v osobnom vlastníctve, moderne zariadený .
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!