Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA: Rodinný dom na výbornej adrese, Poľná ulica, Radvaň

Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Poľná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 369 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbe na výbornom mieste na Poľnej ulici v mestskej časti Radvaň v Banskej Bystrici.

Rodinný dom je 3-podlažný a na prízemí sa nachádza vstupná chodba, garáž, skladové priestory, kotolňa a schodisko na 1. poschodie. Na 1. poschodí sa nachádzajú zádverie, 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, komora a schodisko na 2. poschodie. Zo zádveria je výstup na záhradu za rodinným domom. Na 2. poschodí sa nachádzajú chodba, 3 izby, kúpeľňa, samostatné WC, balkón na záhradu a loggia s perfektným výhľadom na okolité hory.

Rodinný dom je v pôvodnom ale dobrom technickom stave, z hľadiska statiky alebo vlhnutia nemá žiadne problémy, celková rekonštrukcia na súčasný štandard by však bola vhodná. Odmenou pre nového majiteľa bude však domov na veľmi dobrej adrese v pokojnej časti mesta odkiaľ je však všade blízko.

Pozemok patriaci k domu má výmeru 338 m2 a je svahovitého charakteru.

V prípade záujmu o obhliadku alebo o viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 613 160 alebo na našej e-mailovej adrese.