Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZĽAVA!! Slnečný pozemok 1 100 m2 so starým domom, 16 km od B. Bystrice - cena 78 000€

  • Domy a vily, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
16 km od Banskej Bystrice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.05.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 78 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj veľmi zaujímavý pozemok v obci 16 km od B. Bystrice o celkovej výmere 1 100 m2. Pozemok je slnečný, vhodný na rekreačné účely, na výstavbu chaty, možný na rôzne využitia, alebo rodinného domu. Nachádza sa na kraji dediny, pri lese. K pozemku vedie asfaltová komunikácia . Možnosť napojenia na inžinierske siete: voda, elektrika a žumpa. V časti pozemku sa nachádza staršia budova so súpisným číslom – nutná rekonštrukcia. Dom má tiež záhradu, s niekoľkými ovocnými stromami, prostredie, možnosť rekreačných aktivít. Dedina je turisticky navštevovaná veľmi pekná okolitá príroda na prechádzky a oddych. Pre milovníka prírody hľadajúceho je to ideálne miesto. Poskytuje veľké možnosti využitia, na reštauráciu, kolibu i penzión - ubytovanie.
Mapka uvádza len približné rozmery.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!