Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 094 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZĽAVA !!! - Na predaj rekreačný dom pri Banskej Bystrici, - cena 91 000€

  • Domy a vily, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Banská Bystrica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
1200 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.01.2021
Aktualizované
02.03.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalupu - šikovný domček za výbornú cenu obklopený prírodou. Dom je situovaný na slnečnom pozemku vzdialený od B. Bystrice len 12 kilometrov v príjemnom prostredí dedinky. Dostupnosť verejnou dopravou SAD. Dom je jednopodlažný, možnosť využívať ako dom, alebo chalupu . Výhodou je lokalita, rýchla dostupnosť do Banskej Bystrice . Je to krásne miesto uprostred prírody. V blízkosti sa nachádzajú turistické a cyklo - trasy. Možné využitie aj ako chalupa. Celková plocha 1 200 m2, sedlová strecha, asfaltová prístupová cesta. Dom sa predáva aj so zariadením. Výhody: slnečný, turistika, cykloturistika, hubárčenie. Dom má niekoľko možností využitia, a to na rodinné bývanie, rekreáciu, prípadne na prenajímanie na rekreačné účely. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát nebol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!