Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Radvani, pozemok 615 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Bočná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 370 000,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom na Bočnej ulici v Radvani.

Rodinný dom má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia a pred dvomi rokmi prešiel čiastočnou modernizáciou, vyhotovená bola izolácia proti vode a vlhkosti nopovou fóliou a taktiež bol vymenený pôvodný kotol za nový plynový kotol značky Viessman ako aj časť radiátorov, dom bol zateplený Thermoshieldom.

Z dispozičného hľadiska dom má v suteréne ktoré je čiastočne zapustené do terénu skladové miestnosti, na prízemí sa nachádza garáž, vstup do domu, obývacia izba, zimná záhrada, druhá menšia izba, kuchyňa a kúpeľňa s WC.
Na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri izby a sociálne zariadenie. Na poschodí je vyhotovená terasa.

Rodinný dom čaká na majiteľa ktorý zmení jeho čiastočnú modernizáciu na úplnú a vďaka výnimočnej lokalite v ktorej sa nachádza sa stane dôstojným sídlom pre jeho nových majiteľov.