Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného 4 izbového domu pri Banskej Bystrici – cena 295.000€

  • Domy a vily, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
10 km od Banskej Bystricee
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
144 m2
Celková plocha
144 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.05.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 295 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného 4 izbového domu pri Banskej Bystrici na kľúč . Je v štádiu vybavovania stavebného povolenia, ale už teraz si ho môžete rezervovať. Pozemok má výmeru 400 m2, je rovinatý, slnečný, vo veľmi príjemnej a tichej časti obce, v jestvujúcej zástavbe. Zastavaná plocha domu je 72 m2 x 2 podlažia spolu 144 m2. Dokončenie v priebehu roka 2022. Dom bude murovaný z 380 mm tehly a zateplený podľa najnovšej STN normy A0. Veľmi dobrá dostupnosť autom aj vlakom z Banskej Bystrice aj Zvolena do 10 km. Uvedená cena sa skladá z ceny za pozemok, inžinierske siete, projekt, stavebné povolenie a postavenie hrubej stavby na kľúč s oknami s izolačným trojsklom. Dokončenie do úplného štandardu môžeme zabezpečiť po dohode, alebo si dom môžete dokončiť svojpomocne. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie, pôdorysy, alebo obhliadku parcely volajte. Predpokladaná cena stavby domu na kľúč - SPOLU 295.000€
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Mapka uvádza len približné rozmery.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bude vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!